Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1995-ben próbaidőre bocsájtott...

1995-ben próbaidőre bocsájtottak (2 év), nem tudom hogy törlődött e már az erkölcsi bizonyítványomból, vagy örökre megmarad? Ha valaki tud konkrét jogszabályt, valamint részletes leírást linkelni megköszönném.

Figyelt kérdés
Volt egy fiatalkori botlásom (16 éves voltam amikor történt az eset), az egyik haverom unszolására elmentem vele egy biciklit ellopni. Én nem tettem semmit, de jelen voltam az esetnél. Mivel nem jelentettem sehol, és a felkészülés alatt már tudtam hogy lopás lesz a cél emiatt 2-rendű vádlottként álltam én is a bíróság előtt. A tények ismeretében kaptam "Próbaidőre bocsájtva" büntetést. Nagyon bízom benne, hogy nem kell életem végéig hurcolnom magammal ezt a terhet :( (diplomázott, 2 gyermekes családapa vagyok, 15 éve folyamatos a munkaviszonyom ugyanazon cégnél, az előléptetés miatt lenne szükség az erkölcsi bizonyítványra)

2012. jún. 12. 10:25
 1/2 anonim válasza:
a próbára bocsáltás nem kerül bele az erkölcsibe :) és még a felfüggesztett is elévül ennyi idő után :)
2012. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. jún. 12. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!