Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ki a világ...

Mit gondoltok ki a világ legnépszerűbb embere?

Figyelt kérdés
Akit a világon a legtöbben ismernek, és tudják hogy kiről van szó mikor meghallják a nevét
2009. júl. 3. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Madonna, Michael Jackson, Brithney Spears, Brad Pitt meg még folytathatnám, de amúgy szerintem bár nem igazán "híres ember", de népszerű és sokan ismerik a Mikulást is :D
2009. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok hívő sem buddhista, de a számadatokra gondolva elképzelhető, hogy Buddha vagy Jézus.
2009. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
hát szerintem most michael jackson, öt mindenki ismeri, de ha valaki nem, akkor most megismerte
2009. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Basszus de tényleg... milyen lehetett neki a tudat, hogy több milliárd ember ismerte?? Én nem bírnám...
2009. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Én sem vagyok hívő, de egyet értek azzal, hogy Isten, Jézus stb...

Meg szerintem még a külföldi elnökök, legfőképp Amerikáé : Bush, Clinton, Obama stb.

Meg Hitler, Sztálin stb. Akár még Putyin (ő is elég híres) Viszont nem hiszem, hogy van olyan ember akit mindenki ismer. Vegyük pl. a kisgyerekeket, ők nem ismerhetik még őket.

Ja és Michael Jackson, Elvis, Freddy M. ...

2009. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, szerintem is Jézus. Még a gyerekek is tudják ki volt ő
2009. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
A Jézuska, Mikulás és a Húsvéti nyuszi :)
2009. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
a husvéti nyuszi mióta ember?XD
2009. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Michael Jackson, Jézus, Buddha, Elvis Presley, Freddie Mercury, Madonna, Britney Spears, Angelina Jolie, Brad Pitt, Barack Obama, George Bush, Columbo... nekem is célom bejutni kozéjuk :)

Tényleg érdekes lehet, hogy a világon minden ember tudja, hogy ki vagy és még a csapból is te folysz, milliárdokat érsz és mindenki érted van oda... Botrányokat kevernek, te meg csak megdobbenve olvasod az újságban.. Nemde?

2009. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nekem a húsvéti nyuszi is ember :D Nálunk az oviban mindig az volt... Egy nyuszinak öltözött ember :P
2009. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!