Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben az esetben?

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

megőrülök már, az a helyzet, hogy van egy fiú, segítettem neki, külföldi, és ittragadt magyarországon, mindegy, már hazaért, viszont a fejébe vette hogy én vagyok élete szerelme, feleségül akar venni, és meg kell mentenie a törött szívemet......á

llandóan hivogat, de napi 50szer legalább, üzenget, az elején rengetegszer elmondtam már neki hogy nem akarok semmit, aztán hogy szálljon le rólam, azt mondta meg akarja venni a repülőjegyet hogy idejöjjön, mondtam hogy eszébe se jusson, már egy pisztollyal alszom, teljesen ki vagyok már készülve, baromira félek hogy idejön és nemtudom....már ott tartok hgy elküldtem a francba, ordibűlva közöltem vele hogy nem szeretem, nem is fogom, gyűlölöm, hívni fogom a rendőrséget, és hogy ekkora f*sszal még nem találkoztam mint ő, sajnálom, de már teljesen ki vagyok borulva, a hivogatásoknak persze nincsv vége......nincs valami ötletetek?

mit csinálhatnék?



2012. jún. 13. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem ezért nem segítenek egymásnak az idegenek az utcán....
2012. jún. 13. 14:42
 2/6 anonim ***** válasza:
ő valami Közel-keleti országból való?
2012. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
afrikából....
2012. jún. 13. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:

ajjaj, értem. keleti és afrikai férfiak szoktak ilyen eszementek lenni. szerintem jelentsd fel, ha hív, ne vedd fel, a magánszámokat se, he letiltaná

előbb utóbb megunja, csak tarts ki, nehogy rámenjél erre

2012. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekszem nem megőrülni : )
2012. jún. 13. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegyél feljelentést.

Elmebeteg a csávó.

2012. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!