Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok befejeztem a...

Ilyés zoltán kérdése:

19 éves vagyok befejeztem a középiskolát azt akarom megtudni, h meddig jár utánnam a családi pótlék? Ha viszont nem jár akkor valahova kell értesítést küldeni vagy ezt automatikusan tudják?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 21:12
 1/1 Ria6 ***** válasza:

A családi potlék úgy jár hogy minden évben lekell adni egy iskolalátogatásit és akkor a ladott iskolalátogatásin lévő tanévre kapod a családit ha befejezted a sulit és nem adsz le iskolatámogatásit akkor automatikusan megszüntetik majd. pl: 2011/2012 tanév = 2011 szeptemberétől 2012 juniusáig vagy jogosult a családira

de vigyázz mert ha küldik továbbra is pl még oktoberben is és szó nélkül felveszed és rájönnek h te már 4hónapja nem is vagy rá jogosult akkor visszafizetetik veled.

2012. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!