Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találok még idén diákmunkát?

Találok még idén diákmunkát?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és júliusban dolgoznék várhatóan 1 hetet. Tudom, előbb kellett volna intézkedni, de így még van rá esély hogy találjak valamit? Melyik diákszövetkezetet ajánljátok? Ha van valami tapasztalatotok, tanácsotok, vagy bármilyen tudnivaló azt szívesen várom.

Köszönöm, előre is!



2012. jún. 14. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Hát én azt tanácsolom neked hogy a környéken vagy a városodban kérdezd meg a különböző áruházakban illetve szupermarketekben vagy kisebb boltokban, hogy van-e lehetőséged dolgozni. De ha egy hetet szeretnél vállalni, nem hiszem hogy találsz munkát. Mondjuk nekem sincs sajnos még tapasztalatom munka terén( 18 éves), de én már rengeteg helyen megfordultam és kérdezgettem. Ha megmondod hol laksz talán tudok ajánlani diákszövetkezeteket.

2012. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló:

Budapest, 19. kerület (Kispest)

2012. jún. 14. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

énezt az oldalt ajánlom, mindig frissítik az állásajánlataikat, ha regisztrálsz akkor e-mail éretsít is kapsz, hogy milyen munkák vannak.

fürgediák és melódiák talán még. Bár ők max. akkor hívnak ha már elmúltál 18, de akkor sem, illetve ha állandóan hívogatod őket.

ennyit tudok segíteni:D

Nincs olyan ismerősöd akinek az egyik szülője tudna segíteni? pl.

2012. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De igen, van egy aki egy közeli SPAR-ban dolgozik, csak mindig elfelejtem megkérdezni :D

Na de 17 évesen egyáltalán van rá esélyem hogy mondjuk árufeltöltő legyek ott?

2012. jún. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!