Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki aludt már a VOLT...

Valaki aki aludt már a VOLT fesztiválon campingben? Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a VOLT fesztiválon hogyan működik a campingezés?? Először is kell azért külön fizetni hogy ott sátorhelyed legyen??

És mennyire "biztonságos"? Az értékeimet magamnál fogom hordani, de mást nem.. Már voltam ezen a feszten, de még nem aludtam.. Szóval ha valaki már tapasztaltabb megköszönném a válaszát


2012. jún. 14. 17:40
 1/2 anonim válasza:

A biztonság mindig attól függ hányan mentek... XD

dehogy, sztem nem para.

2012. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már kétszer sátraztam volton, idén lesz a harmadik. Vannak értékmegőrzők - nem tudom mennyiért, sose használtam még. Nagy értékeket nem kell hozni, de ezenkívül nem kell félteni semmit. Tőlem semmi sem tűnt még el, és az ismeretségi körömből sem hallottam ilyenről - nyilván előfordul, de azért nem olyan gyakori.


A sátorhelyért nem kell fizetni.

2012. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!