Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bgf pénzügy számvitel karán...

Bgf pénzügy számvitel karán milyenek az oktatók?

Figyelt kérdés

vizsgákon? előadásokon?

több más egyetemről hallottam, hogy késve mennek be az előadásra, vagy valami fiatalabb "csicskását" küldi?



2012. jún. 14. 19:04
 1/2 anonim válasza:

Én ott tanultam, angol nyelven.

Az oktatóknak az ilyentén hozzáállásukkal nincsen gond. Pontosak, nagyon ritka, hogy demonstrátor tartaná az órát, ha mégis, az nem csicska, hanem egy olyan diák, akinek legalább 4-es, de inkább 5-ös lett a tárgya, és amikor bemegy, az anyagnak azt a részét tökéletesen tudja (jó esetben).

A vizsgák a magyar nyelven hallgatóknak nehezebbek. A követelmény szerintem messze elmarad a BCE-től, ezért is fogok sulit váltani.

2012. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

magyar nyelven nehezebb mint idegen nyelven? :D

én gimnázium alatt németül tanultam a matekot, németül is érettségiztem belőle emelten, de szerintem magyarul könnyebb volt, legalábbis a szóbeli

2012. jún. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!