Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy FOTÓS blogot hogyan...

Egy FOTÓS blogot hogyan lehetne "hirdetni"?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak oldalak, ahol egymás fotóit véleményezik az emberek. 1-2 kép után finoman becsúsztatod a linket, hogy akit érdekel, az az oldalon többet is megnézhet. Ez nem is agresszív reklám, nem is offolás, és még a fotókat érdeklőket is meg tudod fogni.
2012. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont csak akkor próbálkozz ezzel, ha el tudod viselni az építő jellegű kritikát - és néha a nem építő jellegűt is.
2012. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet egy Facebook oldalt létrehozni ahol adott esetben pénzért is hirdetheted a blogod, ráadásul elég jól célzottan. Amúgy a legjobb reklám mindig a jó tartalom. Ha az megvan, előbb utóbb felfut és látogatni kezdik. :)


Szép fényeket!

2012. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 2.-nak üzenem, hogy kaptam már mindkettőből, de nem adtam fel, még minidig fotózok, és nem fogom abbahygni, amíg legalább egy ember támogat!

FB oldala van, de azt sem tudom, hogyan juttathatnám el mások felé..

2012. jún. 16. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Leginkább hirdetéssel, viszont az pénzbe kerül. A FB egyre inkább a fizetős hirdetések felé terel mindenkit, viszont relatíve olcsó, és baromi jól célozható.
2012. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!