Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom mit csinálhatok?

Nagyon unatkozom mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Nagyon unatkozom és nemtudok mit csinálni:( tippeket kérnék. Lehetőleg ezeket ne: olvassál, tanuljál, játszál, foglald el magad. Valami jó oldalt pl.: nemkutya.com, aztadom.co..........


14/L



2012. jún. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

beszélgess velem :D

16/F

2012. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rajzolj, kézműveskedj, keress fel könyvtárat, ott hűvös is van, könyvillat, olvasás, csak úgy röpül az idő... :) Szüleiddel menj el uszodába, vagy ha lehetséges, kísérd el őket a munkahelyükre.

Kereshetsz nyári munkát rokonoknál, ismerősöknél, pl. gyümölcsszedés, kisgyerekre vigyázás, kutyasétáltatás stb. Látogasd meg közeli rokonaid, ismerőseid, sétálj a környéken, nézz filmeket, rendezd át a szobád, illetve akármit mondasz, és bármilyen hülyén hangzik is, tanulj. Például nyelveket, én pl. az angolomat akarom javítani nyáron azzal, hogy angolul olvasok, dalszövegeket fordítok, csupa olyat, amit szeretek. :)

2012. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kockulj, jó idő van! :) Menj el barátnőiddel a városba, parkba, stb. A szökőkutaknál tudod, milyen jókat lehet szórakozni?? :)) Az szinte mindenhol van. :D
2012. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első komment kicsit furcsaXD:) de mind1 köszönöm a válaszokat:)
2012. jún. 18. 14:09
 5/5 anonim válasza:

Segíts nekem kifugázni a bojlert :P :D kezdheted is!!

Légyszi add fel a 17es kulcsot hamár ittvagy:) ;) am ha kell valami jobb ötlet a nyárra akkor csak dobj egy ütiz... 14/F

Am én ma elég rendesen elfoglaltam magam... kitisztitottam a billentyűzetemet ami tartott 2és fél órán át... Összes gombot kiszedtem és megtisztitottam egyesével :D aztán slaggal lemostam a leszerelt felső részét...(eredmény:Mint ha új lenne :D)

2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!