Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felvenni a kapcsol...

Hogy tudnám felvenni a kapcsolatot magyar fiatalokkal Sydneyben?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok kiköltöztem Sydneybe fel éve és szeretnek megismerkedni korombeliekkel.. A problema csak az, jogy nem tudom hogyan vehetnem fel veluk a kapcsolatot.. Tudom hogy nem sok 20 év körüli van Sydneyben, inkább csak idősebbek kicsivel de biztos vannak néhányan korombeli csajok vagy srácok.. Lenne bárkinek valami ötlete ezzel kapcsolatban? Köszönöm előre is!

2012. jún. 16. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudok semmi értelmes megoldást, de szerintem tök vicces lenne ha pl szórólapoznál, vagy kiragasztgatnád magyarul, hogy magyarokat keresel :) baj úgysem származhat belőle, elvégre csak a magyarok fogják érteni
2012. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CSEHI GÁBOR válasza:
szia.... én pl hawaiion keresek kint élő magyarokat és fészbukon találtam HAWAII MAGYAROK címen egy csoportot.... szerintem hasonló címmel keress te is fészen... pl AUSZTRÁLIAI MAGYAROK KÖZÖSSÉGE vagy.. SYDNEYI MAGYAROK ... MAGYAROK SYDNEYBEN stb... sok sikert hozzá
2012. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sziia. :) leírnád hogy jutottál ki ilyen fiatalon Ausztráliába? :) akár privátba is írhatsz. :))
2012. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem veszed rossz néven, engem is érdekelne a történeted. :) Egyetemi éveimet szeretném ott tölteni. Új-Zélandon éltem fél évig.
2012. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
engem is érdekelne ! Hogy juttotál kint? :) ha nincs gond hogy késön találtam itt.
2012. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem nézz itt körül!

2012. szept. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!