Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBay-on szeretnék vásárolni,...

EBay-on szeretnék vásárolni, de ehhez kell paypal és információ kellene a paypal-ról! ?

Figyelt kérdés

hány éves kortól lehet paypal-om,mi kell hozzá (pl bankkártya),hogyan lehet rá tenni pénzt,hogyan lehet vele külföldről vásárolni?

előre is köszi:)


2012. jún. 17. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell paypal. Nekem régen nem volt, és simán tudtam fizetni kártyával, aztán megcsináltam, és most már csak úgy engedi, mert tudja a rendszer, hogy van. Egyébként szerintem nem kötik korhoz, de kártya mindenféle vásárláshoz kell. Dombornyomott. Pénzt szerintem nem kell rá tenni, csak meg kell adni az adataidat, és akkor paypalon keresztül automatikusan lehúzza a számládról, állítólag így biztonságosabb, ezért favorizálja az ebay.
2012. jún. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2012. jún. 17. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a paypal. Először anélkül vásároltam, csak aztán regiztem a kártyámat (így már csak a jelszót kell beírnom, és kész a vásárlás).
2012. jún. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!