Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik legyen a kettő lehetősé...

Melyik legyen a kettő lehetőség közül?

Figyelt kérdés

Kaptam egy állásajánlatot, ahol nincs hétvégi munka csak hétköznap H-P 8:30- 16:30- ig. Viszonylag közel van hozzám és ugyanannyit, a későbbiekben több fizetést kapnék mint most.

Vagy

Maradnátok a réginél, ahol h- V- ig 10- 20- ig vagytok 3 szabadnappal egy héten, de szombat vasárnap is kell dolgozni egy hónapban kétszer. Itt is lehet több a fizetés, de itt jutalék van, tehát kevesebb is lehet. Kb 3 és fél éve vagyok itt.

Annyira nem szeretem már ezt csinálni, de döntésképtelen vagyok és ezért kérek véleményt.


2012. jún. 17. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd, amelyiket 5-6 év múlva is el tudod képzelni magad a munkába.
2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt válaszd,amit szeretsz csinálni,és ahol a fizetés sem elhanyagolható. És inkább azt,ahol biztos a munkaidő,valamint a fizetés.
2012. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!