Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van hasonló játék mint a Sims?

Van hasonló játék mint a Sims?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam amiben az emberek életét kell élni mint a Sims-ben. Előre is köszi.
2012. jún. 17. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hasonló van, de ha már van Sims, akkor miért kellene egy utánzat?

Viszont a Sims fejlesztője kiadott egy másik, hasonló jellegű játékot, a neve: SPORE. Bár nem emberek életét kell élned, hanem egy bolygót kell benépesítened, nagyon izgalmas. A Sejtfázistól indulsz, ahol mikroszkópikus lényként kell eltartanod magad. Ha ezzel kész vagy, jöhet a Lényfázis, ahol fajokkal barátkozhatsz/rivalizálhatsz, testrészeket gyűjthetsz, szaporodhatsz, alakíthatod a lényed. Ha ezt végigtoltad, utána jön a Törzsfázis, ahol (mint kívülálló) irányíthatod a törzsedet, gyarapíthatod annak a számát, a küldetés pedig, hogy az ellenséges törzseket kiírtsd vagy megbarátkozz velük. Ezután következik a Civilizációs fázis, ami szerintem a legnehezebb mind közül. Az általad létrehozott faj elszaporodott a bolygón, városokat alapítottak, de te csak egyet irányíthatsz közülük. A létrehozott járművekkel el kell foglalnod a többit, hogy te legyél a bolygó ura. Ha kész, akkor jön az Űrfázis, ami a legérdekesebb szerintem. Kapsz egy IIIIRGALMATLANUL HATALMAS galaxist, annyi bolygóval mint óceánban a molekula :D Ezeken mászkálva új kalandokban vehetsz részt, megismerhetsz más civilizált fajokat, satöbbi. Ezt a részét gyakorlatilag lehetetlen kijátszani, annyi helyszín van.

Hát, dióhéjban ennyi. :) Ha kedvet kaptál hozzá, nézz utána, fut-e a gépeden.

2012. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!