Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolgozni a Flextronics...

Milyen dolgozni a Flextronics Budapesti telephelyén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni attól, aki már dolgozott a Flextronics Budapesti telephelyén. Milyen ott a munka? A Zalaegerszegi telephelyről sok rosszat hallotam. Budapesten is hasonló a helyzet? Operátornak mennék oda dolgozni.



2012. jún. 18. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is oda szeretnék menni, de egyáltalán azt sem tudom konkrétan hogy mi az az operátor. xD


Beadtad a jelentkezésed? Állítólag íratni fognak egy tesztet majd....

2012. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
beadtam már a jelentkezésemet már több mind egy hete, de eddig még nem hívtak. Az Operátor összeszerelést végez. 8 órán keresztül kell neki egy helyben állni, és úgy kell dolgozni. Ezzel nincs is gond, csakhát a Zalaegerszegi Flexről olyanokat lehet olvasni, hogy az emberekkel úgy beszélnek mind a kutyákkal.
2012. jún. 29. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

diagnosztikus operátor voltam ott.

hp notebookokat és laptopokat kellett szervizelni.

Darabszámot kell hozni!

aki nem hozza azt csesztetik folyamatosan,így nem hagyják hogy dolgozzon.

én jóval a darabszám felett teljesítettem,és jó minőséggel végeztem a munkám.

a munka nem lenne rossz csak a a műszakvezetőkkel projectvezetőkkel van baj.

ja a kollegák pedig aládtesznek,felnyomnak..

2012. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon is bejött volna a pesti: kedvesek aranyosak, bementem interjúra és megkérdezték hogy szeretnék majd dolgozni, mert akkor olyan munkát adnak. felelősségteljes emberek kellenek oda, mert mikor megyek első napokban majd adnak injekciót is meg vért is vesznek mert olyan helyen dolgoznék, aztán majd értesítenek(de látszott h teljesen okés vagyok a munkára)

erre felhív a közvetítő cég hogy sokkal kevesebb pénzt fogok kapni mint amit megbeszéltünk és nem is 2 műszak hanem csak egy!80 szaros pénzért akart a közvetítő dolgoztatni úgy hogy szurikat fogadjam el és bármikor beteg lehetek, mert olyan dolgokkal és műszerekkel foglalkoztam volna amik a kórházakból jönnek. úgy hogy bent a cégnél megbeszéltük nagyjából a fizetést...tehát ergó minden hiába mert 20-40 ezer forintot a közvetítő cég csak úgy lenyel! hát kössz szépen a pannon work egy nagy rakás szar!

2015. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!