Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xperia minim van és alapból...

Xperia minim van és alapból nagyon sok alkalmazás volt a telefonon. Az lenne a kérdés hogy lehet e valamilyen úton módon mappát csinálni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 07:20
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Az Xperia mini alap laucher-ével sajnos nem lehet mappákba rendezni az alkalmazásokat. Talán az ICS frissítés után lehet. Én is Xperia mini-t használok és nekem nagyon bevált a "GO Launcher". Ingyenes és nagyon sokat tud, ráadásul van benne magyar nyelv is ha letöltöd mellé. Én lassan fél éve használom! Nagyon sokan használják rajtam kívül és nagyon sok embernek tetszik. Google Play-en le tudod szedni ingyenesen, vannak hozzá témák is! Rengeteg! Szedd le és ha nem tudsz a programon eligazodni akkor írj nekem levelet és segítek!

2012. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amit küldtél az nagyon jó!
2012. jún. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!