Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be tudom valahol adni pénzért...

Be tudom valahol adni pénzért a már feleslegessé vált dolgaimat Miskolcon?

Figyelt kérdés

Lomtalanítás volt a pár napban nálunk és találtunk pár feleslegessé vált dolgot (discman, optikai egér, webcam, pc játékok, lego, könyvek, ruhák, kitűzők stb...).

Valahol beveszik, valami használt műszaki vagy háztartási boltba?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 19. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... vaterán kivül semmi ertelmes nem ugrik be. (lehet h én is vennek vmit :)
2012. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó fogáson meg Apródon fent vannak, de a kutyának sem kell, ezért akarom bevinni boltba, mert jól jönne egy kis pénz.

Vaterára meg ilyen licites oldalakra nem megyek bocsi, meg nem fizetek érte, azért, hogy hirdessem + semmilyen százalékot ne vonjon le nekem, így se drágák.

2012. jún. 19. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig vatera lenne a legjobb, az ilyen jofogás elég gyenge oldal, meg most egy termékre kell fizetned 10forintot, hogy hirdethesd az aztán nem egetrengető összeg, szerintem regisztrálj vaterára, elinditod 1ft-ról az aukciodat, aztán amennyit ér az embereknek annyiért elviszik, minimál árat is betudsz állitani, ha esetleg nem érte el a számodra megfelelő összeget akkor nem kell eladnod.
2012. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 7 kerbe van egy ilyen ahol ruhákat bevesznek a kertész utca fele!
2012. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!