Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek egy kicsit...

Hogyan legyek egy kicsit merészebb és izgalmasabb?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már unom a jókislány szerepét aki mindig helyesen szófogadóan viselkedik, akit mindig mindenki megdícsér. Unom de nagyon... Valami őrültséget akarok csinálni amitől a szüleim teljesen kiborulnának. Mondjuk szerintem már attól is két év szobafogségot kapnék ha összejönnék egy fiúval. Utálom ezt az egészet, olyan mintha kalitkába lennék zárva. Valami kis izgalmat akarok az életembe vinni csak nem tudom mi legyen az, ezért kérem a Ti segítségeteket.
2009. júl. 5. 23:52
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést: szobafogságot
2009. júl. 5. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem, amit te élsz most meg, de a szuleidet mégsem kellene kiborítanod. Ha hulyeséget akarsz csinálni, akkor ne határok nélkul, és foleg ne azért, hogy a szuleidet borítsd ki miatta.

Szerintem szépen beszéld meg veluk, hogy néha el akarsz menni a haverokkal bulizni, vagy valami ilyesmi.


Nálam is ez a helyzet volt, de aztán megbeszéltem veluk és utána már maguktól kuldtek... Magyarázd el nekik, hogy mi tenne téged boldoggá, feltéve ha te magad is tudod:)

2009. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Te ezt nem érted...

Ne úgy képzeljétek el a szüleimet, hogy nem engednek sehová vagy ilyesmi csak ha például kimegyek futni és egy kicsit jobban nézek ki mint amit ők szeretnének akkor rögtön az van, hogy biztos fiúhoz megyek. Ezért nem is nagyon mehetek sehová mert biztos fiúval leszek.

Múltkor is mentem a barátnőmhöz aki a városban lakik és szépen kiöltöztem. Erre a szüleim meg, hogy randira megyek vagy a barátnőmhöz?!

Arról van szó, hogy én szeretném ezt a nyarat szórakozzással tölteni és ráadásul még van is egy fiú a képben akivel szeretnék jobban megismerkedni, viszont biztos vagyok benne ha csak egyszer is találkoznék vele az egész család emiatt piszkálna.

Szeretnék izgalmas dolgokat csinálni, én is! Nem csak otthon ülni minden nyáron!

2009. júl. 6. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

én is pontosan így vagyok vele. Amúgy te hány éves vagy?

én 16. Azt a megoldást választom, hogy nem erőltetem a dolgot. 18 évesen (a nagykorúságomra hivatkozva) vagy 19 évesen (érettségi után elköltözöm) pedig változtatok. És nem szól bele SENKI. ezt évek óta tervezem.

2009. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok. Érettségi után mi is megyünk majd egyetemre és végre ott nem lesz aki minden lépésemet felügyelje...
2009. júl. 7. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!