Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vicceljem meg? (Trollkodá...

Hogy vicceljem meg? (Trollkodásra fel! )

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már régóta "másol" engem. Akármit felrakok netre, írok facebookra, pár nap múlva tuti ő is a magáévá teszi. Rájöttem, hogy ez egy remek alkalom a trollkodásra! Szóval valamiről azt kellene állítani, hogy szeretem, közben meg nem, vagy ilyesmi. Azért Justin Bieber fanba nem megyek át, mert az nem hihető.

Kreatív, pihent emberek válaszát várom! :D



2012. jún. 20. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel magadról egy pucér képet!Odáig már biztos nem megy el.
2012. jún. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy lemásolja amit csinálok.
2012. jún. 20. 01:33
 3/6 anonim ***** válasza:
ne rakj fel magadról egy pucér képet, mert az lesz a vége, hogy ő is felrak rólad egy pucér képet :D facebookon be lehet állítani, hogy valamit úgy raksz ki a faladra, hogy csak 1 csoport vagy 1 ember lássa. szóval nyugodtan posztold ki a Justin Biebert, aztán állítsd be, hogy ezt csak ő lássa, és trollerezés indul :D
2012. jún. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm =/ Fogalmam sincs hogy nézi a facebookomat... Nincs közös ismerősünk sem... Talán régen bejelölt fake adatlappal. De egyébként nagyon jó ötlet lenne!
2012. jún. 20. 02:21
 5/6 wml90 ***** válasza:
ha nem ismerősöd, és még közös ismerősötök sincs, akkor honnan a fenéből tudsz róla? meg honnan tudod h másol? oO tán te is bejelölted fake profillal? :"D
2012. jún. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2xSü ***** válasza:

A közösségi oldalak pont azt a célt szolgálják – bizonyos szempontból –, hogy az információk áramoljanak. Te rálelsz egy jó videóra, megosztod, a többiek aztán újra megoszthatják. Végül is pont azért teszed fel a bejegyzéseket, hogy akiknek tetszik, azokkal megoszd. Ha valaki újra megosztja az általad kitett oldalt, videót, idézetet, egyebet, akkor elérted a célodat.


(Amúgy az is kérdés, hogy te mennyire másolsz. A saját magad által készített videókat, weboldalakat, idézeteket írod ki? Gondolom az esetek jó részében nem.)


Másik oldalról: Neked van-e bármilyen károd abból, ha valaki utánoz téged? Ha nincs, akkor akár még büszke is lehetnél, hogy van egy „rajongód”, aki téged tekint példaképnek, és hozzád akar hasonulni.


Trollkodási ötletem egyelőre most nincs. Bár ha a saját gondolataidat a saját megfogalmazásodban írod le, amely az életed nagyobb eseményeihez kötődnek, azt elég nehéz utánozni. Pl. ha leírod, hogy „A hétvégén nagyon jó volt a kertiparty Bélánál. A pingpongasztal is előkerült. Évek óta nem pingpongoztam, de nem is ment olyan rosszul. Géza ugyan jobban nyomta, de azért jobban ment, mint gondoltam. Hazafele meg láttam egy sünt.” Nos nem hiszem, hogy pl. egy ilyen bejegyzést valaki lemásolna. Maximum annyiban, hogy ő is elkezd írni a vele történtekről. Lehet rákap az ízére, és rájön, hogy nem kell másolnia téged ahhoz, hogy bejegyzéseket hozzon létre, hiszen van miről írnia amúgy is.

2012. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!