Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már eldöntöttem hogy gyógyszer...

Már eldöntöttem hogy gyógyszerész szeretnék lenni, de nem tudom hogy hova kell menni általános után. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gimibe, ahol erős a kémia, fizika és biológia (ebben a sorrendben). Felvételihez mindenképp kell majd biosz emelt és vagy kémia vagy fizika emelt is (ha addig nem változtatnak a rendszeren). Az egyetem alatt természetesen a kémiának fogod a legtöbb hasznát venni.

Melyik városban akarsz középsuliba menni?

2012. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ha lehet veszprémbe.
2012. jún. 20. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a Teleki Blanka, most SOTÉ-n több gyógyszerész évfolyamtársam is jött onnan.
2012. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de lehet budapesten is
2012. jún. 20. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten többet tudok, mivel pesti vagyok. Amik jók: ELTE gyakorlósulik (főleg az Apáczai, országosan itt a legjobb a kémia), Fazekas, Ötvös, most hirtelen ezek jutottak eszembe.
2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!