Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyakönyvi kivonatot hol...

Anyakönyvi kivonatot hol tudok venni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy venni ? Másolatot lehet kérni róla.
2012. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én "venni" szeretnék...nem másolat vagy ilyenek...új személyazonosság miatt
2012. jún. 20. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne kockáztasd a börtönt egy kis okirat hamisítással... ha új személyazonosságot akarsz, menj be egy kormányablakba vagy, hogy hívják most ezeket a helyeket és ott kérdezd meg mi ennek a menete... lehet, hogy hülyének néznek, de biztos válaszolnak... amúgy ha ugyan az vagy aki már másik hasonló kérdést is feltett és valaki elől akarsz elbújni azt mégis, hogy gondolod? megszakítasz minden kapcsolatot minden baráttal, ismerőssel, anyával, apával?? ezt eléggé nehéz ám kivitelezni... sőtt ez egy eléggé kicsi ország nagyon elbújni nem lehet benne, egy jobbfajta magánnyomozó aztán már meg is vagy... ha félsz valakitől, vagy bántott, annak van egy elintézési módja, rendőrségnek hívják... esetleg kérhetsz távol tartó végzést ecetera ecetera... de ha most elkezdesz új személyazonosságot csinálni okirat hamisítással akkor a végén még te fogsz börtönbe kerülni...
2012. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

El lehet bújni, ebben biztos vagyok és így vagy úgy, papírok vagy anélkül mi elmegyünk és nem talál ránk soha.

azért köszi.

2012. jún. 20. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél rá mérget... Főleg, ha nem egyedül akarsz elmenekülni.
2012. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!