Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 hete bolti lopáson fogtak a...

3 hete bolti lopáson fogtak a gyakorlati helyemen! Egy 700 Ft. Os cigivel buktam be. Mást, hogy kenhet rám? Azt mondta a főnököm, NEM indít rendőrségi eljárást, de kirúg.

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy idézést a rendőrkapitányságról, TULAJDON ELLENI SZABÁLYSÉRTÉS ügyben. Mire kell számítanom? A felvett jegyzőkönyvemben is a 700 Ft-nyi cigi van. Ki idézhetett be? Az iskola indíthat eljárást? Vagy a kamara? vagy tényleg a Főnököm kavarhat még? Azóta semmi rosszat nem tettem ellene, csendben távoztam.. Most épp iskolát váltok ezt meg fogja tudni az ottani igazgató? És mire kell számítanom a kapitányságon? Semmi ügyem nem volt előtte, ez is csak megtévedés volt... És megbántam..
2012. jún. 21. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!