Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen témában...

Szerintetek milyen témában írjak könyvet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy elhatároztad, hogy könyvet fogsz írni? Mik az előzmények, eddig miket alkottál?
2012. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egerészölyvek párzási szokásairól...
2012. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigieket, aki tud válaszoljon! Majd eldöntöm miről írok!
2012. jún. 21. 15:25
 4/7 anonim válasza:
szerintem egy valos temarol...amit atelel....amit lattal...amit senkinek nem mersz elmondnai,de leiirni igen...
2012. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Kedves kérdező, miért nem válaszolsz a kérdésre? Nem akarlak megbántani, de nekem úgy tűnik, hogy egy önjelölt író vagy, akinek nincs semmi irányvonala. Ha olyanról írsz, ami csak téged érdekel, nem leszel ismert író, ha olyanról, ami mindenkit érdekel, akkor eladod a lelked a médiának, de mindezt tehetségtelenül csinálod, akkor az irodalmat is megszentségteleníted.

Különben meg, írj nyugodtan bármiről, ha ezt egy ilyen fórumon kell megkérdezned, akkor, gyanítom, nem vagy igazi író (és félek, így nem is leszel).

Nem kell válaszolni, majd válaszolsz annak, aki kitalál helyetted egy jó témát (csak az ötletpénzről ne feledkezz el, ha majd híres művész leszel).

2012. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van! Csak én saját magamnak nem nagyon tudok témát kitalálni!
2012. jún. 22. 08:09
 7/7 anonim válasza:
akkor hogyan akarsz iro lenni??? az a "tudas" jon egyszeruen...es ha neked nincs erzesed hozza akkor talalj ki valamit mast amit tudnal....
2012. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!