Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell az üzletekben húsz...

Miért kell az üzletekben húsz és húsz fok alatti hőmérsékletet csinálni nyáron?

Figyelt kérdés
Nem csak ruhaüzletben, hanem mindenhol. Élelmiszerboltban, vegyesboltban, könyvesboltban, bankban, postán. Harmincötfokból tizennyolc fokba bemenni nem túl egészséges. És nagyon könnyen meg lehet fázni.
2012. jún. 21. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Aha, viszont 30 fokos üzletben nem túl egészséges egy teljes műszakot dolgozni, úgyhogy inkább neked kell alkalmazkodnod arra a pár percre a légkondihoz, mintsem a dolgozók izzadjanak 8 órában.
2012. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen megértem a kérdezőt, bár én ezt nem mindenhol tapasztaltam. 18 fok a dolgozóknak is egészségtelen, 24-26 fok teljesen ideális lenne.
2012. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de 20 fok az szobahőmérséklet.
2012. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meglehet, csak éppen +/-15°C nem egészséges sem annak, aki kintről bemegy, sem annak, aki bentről kimegy. A dolgozónak sem.
2012. júl. 5. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont rengeteg árut szobahőmérsékleten kell tárolni.22-es csapda.Valakinek mindig rossz.
2012. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!