Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a külömbség a kaichou wa...

Mi a külömbség a kaichou wa maid-sama (rendes sorozat 26 részes) és a Kaichow wa maid-sama lala special között?

Figyelt kérdés

a rendes sorozatot láttam nagyon tetszett.. a legjobb.:) de a lala specialt nem.. mi a kettő között a külömbség? ha valaki eltudná nekem magyarázni priviben vagy itt is jó.

Arra lennék kíváncsi pl.: ugyan az-e a történet ugyan az van benne mint a sorozatba és legfőképpen azt szeretném tudni h milyen hosszú?:)



2012. jún. 21. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
wat
2012. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van egy anime sorozat kaichou wa maid sama.

És van egy vmi lyasmi lala special része is de nem tudom hogy milyen..

2012. jún. 21. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kaichou wa Maid-sama című anime sorozat 27. része, bár nem függ össze a 26. résszel (a befejező rész). Az extra első öt percében összefoglalja az anime lényegét, majd az anime második részének egyik pillanatát vélhetjük felfedezni, kisebb változtatásokkal. Maga a jelenet a Seika gimi fesztiváljának végén játszódik, mikor Misaki és Usui váltanak néhány szót a rész végén. Az érdekes benne az, hogy most más szereplők mondják alá a szöveget, kedvük szerint alakítva a beszélgetést.
2012. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát igen erről szól

előttem lévő válaszoló az animeaddicts-ról másoltad ki igaz?

és ajánlom az animeaddicts.hu-t neked aki kiírta a kérdést

:)

2013. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!