Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vegyek amerikai proteint...

Miért vegyek amerikai proteint? Párat bevizsgáltak, és az eredmény?

Figyelt kérdés

[link]


"....többnyire úgy hirdetik magukat, mint akik űrtechnológiával gyártják készítményeiket, a legszigorúbb minőségbiztosítás mellett, miközben élelmiszeripari gyártóktól szerzik be az alapanyagokat, azt ők legfeljebb ízesítik és keverik)."



2012. jún. 22. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmilyen fehérjekészítményt ne vegyél, csak ártani fogsz vele magadnak.
2012. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ártani biztos nem fogsz a fehérjékkel, ez még mindig csak egy városi hoax. A tapasztalat azt mutatja, hogy nagyonis beválnak.


Ez a bevizsgálás meg valóban kicsit "messziről jött ember" szagú, ahogy a kommentekben írják. A kiemelt mondatod meg érdekes, bele lehet kütni, hogy belekötöttél (: Az ízesítés és keverés lehet akár gyártás is, hiszen új terméket állítanak el, tehát gyártanak (: Akár űrtechnológiával is ízesíthetnek, bár nem vagyok otthon, mit csinálnak az űrben a zemberek. Annak meg örüljünk, hogy élelmiszeripari gyártóktól szerzik az alapanyagot, legalább tudjuk, hogy nem valami "szintetikus káros szteroidkoxsátánpor" (:


A cikkben azt írja rögtön az elején: "Írtunk már arról, hogy a táplálékkiegészítők zöme miért felesleges és gyakorlatilag hatástalan,", a hivatkozott cikket elolvasva meg az jön le, hogy aki amúgy semmit se csinál, ANNAK felesleges. Aki kondizik, és nem tud eleget enni, annak nem, ezt oda is írták. Magyarán ez a mondat igen erősen félrevezető. Nem szeretem az ilyen fals érvelési technikájú oldalakat...

2012. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 the viper válasza:

hát igen a tapasztalatok az mutatják h beválnak én szerintem a kisebb gyártók azok lehet h kamu cuccokat dobnak piacra nem mondok gyártokat...

de pl: az Optimum Nutrition az piac vezető évek óta és elég bevált dolgokat ad el és a többi gyártó! de ezek nem csodaszerek

2012. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!