Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, mind azt mondjátok,...

Fiúk, mind azt mondjátok, hogy nektek nem jön be a csont sovány nő! Mégsem vállaljátok fel a kerekebb idomokkal rendelkező csajokat, akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

szerinted csak csontsovány van meg telet idomú,semmi más nincs?

kétlem hogy csont soványt mondanának neked a fiúk.

szerintem ők azt mondják hogy karcsú vagy vékony aztán a te agyadig meg már az jut el hogy csont sovány.

2012. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kérdés nem az volt,hogy milyen alkatú lányok vannak....
2012. jún. 23. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondok ilyet, a normális súly a legjobb, de inkább "csont sovány", mint kövér.
2012. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdés sarkított,de gondolom aki értelmes érti a lényeget!!!!
2012. jún. 23. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Kieg.: teltebb idmokkal rendelkező != olyan kövér, hogy három hízósertést helyben hagy a mérlegen.
2012. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy ha valaki azt mondja, hogy nem jön be neki a csontsovány, az fel fogja vállalni a kerekebb idommal rendelkező csajokat is, sőt.


Aki meg nem vállalja fel a kerekebb idommal rendelkező csajokat, az nem fogja azt mondani, hogy nem jön be neki a csontsovány.


Ilyen egyszerű.


A fiúk nem egyformák, ha egy azt mondja, hogy nem jön be neki a csontsovány, az még nem jelenti azt, hogy egynek sem jön be. És fordítva: ha egy nem vállalja fel a kerekebb idomokkal rendelkező csajokat, az még nem jelenti azt, hogy egy sem vállalja fel őket.


Értem?!

2012. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a sarkított kérdésnek semmi értelme.

ha tudod hogy sarkítottad a dolgokat akkor mégis hogy kérheted számon a fiúkat?

való életben nem csak csontsovány van meg kövér.

akinek be jön a kövér az jár velük akinek meg a vékony jön be az meg olyat választ.

akinek meg a kettő közti az meg olyat.

nem értem hogy mi az hogy nem vállalják fel a teltebb idomú?

talán te úgy vetted észre hogy aki teltebb annak nincs párja,szűzen halnak meg,egyedül élik le az életüket vagy mi?

igenis szokott lenni a kövér lányoknak barátjuk és igenis felvállalják őket.

amit te kérdezel az egy baromság,alaptalan hülyeség.

ha meg bajod van azzal hogy kövér vagy akkor meg ne a fiúkat hibáztasd,tudsz tenni az alakodért csak akarni kell.

2012. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!