Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MEGLEPETÉS olvasói! Valaki le...

MEGLEPETÉS olvasói! Valaki le tudná nekem írni, hogy a június 21-ei újságban (25. számban) mi volt írva az IVÁN névről?

Figyelt kérdés

#meglepetés #Iván #névelemzés
2012. jún. 23. 16:56
 1/2 anonim válasza:

Jelentése: Isten kegyelme,

Isten kegyelmes.


Jellemzője az érzelmi végletesség. Szeretteiért mindent képes megtenni, a győzni akarás és a harci készség fogja vezérelni. Minden ellenállást megpróbál leküzdeni, neki elvei vannak. Személyisége ösztönös és mindig egyenes, ez sokszor zavarja környezetét, mert olyat is mond, amit nem kéne. Ha támad is, nyíltan teszi. Nem tűr megalkuvást, és nem viseli el a kudarcot. Ha a család és a házastárs támogatja, szinte bármit képes elérni. Mivel megjelennek az érzelmek, hajlamos a fanatizmusra. Nem vesz tudomást a realitásokról, bármit képes beáldozni. Legjobb, ha olyan életterületet választ, ahol mások céljait és reményeit valósítja meg. Veszélye az érzelmi szélsőségesség, amely negatív esetben a féltékenységben és a hatalomvágyban nyilvánulhat meg. 


:)

2012. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de én arra gondoltam ami a Meglepetésben van:/ ez nem az:)
2012. jún. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!