Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontooos. Ilyenkor mi a...

Fontooos. Ilyenkor mi a teendő? Június 27-én fogok érettségizni, viszont ugyan ezen a napon lenne a beiratkozás Egerbe, tehát nem érnék le sehogy, mert a beiratkozás 8órától-12ig lesz. :S

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Érettségi az első, és hívd fel ez egrieket, hogy ez van, és hátha van másik időpont. vagy hátha délután is fogadnának.
2012. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! félek ha tegyük fel, ez így nem megoldható, hogy miattam várjanak akár, akkor mi lesz velem:SS
2012. jún. 2. 12:05
 3/5 anonim válasza:
Nekem anno a felvételi esett az érettségi időpontjára. Hívd fel Egert és mondd el a problémát,hidd el találnak megoldást!
2012. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és neked hogyan oldódott meg a problémád?
2012. jún. 2. 16:05
 5/5 anonim válasza:
Halasztott felvételim volt.Nagyon megértőek voltak és egyből mondták hogy akkor nekem kiírnak egy másik időpontot. Ha esetleg neked nem engednek egy későbbi időpontot akkor azt kérdezd meg hogy meghatalmazással vmelyik szülőd beírathat-e? De nem hiszem hogy nem lennének jó fejek! :D
2012. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!