Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Groupama Garancia Biztosító...

L.Thomas kérdése:

Groupama Garancia Biztosító Zrt. Útravaló baba biztosításával kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Konkrétan eljöttek hozzánk megkötöttük de se egy szerződé leírás,tájékoztató se kötvény semmi....


Ötlet ???



2012. jún. 23. 21:58
 1/1 Jaker válasza:

Hali,


Itt van némi leírás a biztosításodról amit kötöttél, alul van pdf formátumba 1-2 dolog azt nézd meg mindenképpen


[link]


Mellesleg elég kemény, hogy a tanácsadótok nem adott semmi féle tájékoztatót és kötvényt sem. Mikor lett megkötve az ajánlat? Csak mert én ilyen területen dolgozom és általában 2 max 3 hét után már meg kell hogy érkezzen a kötvény. Ha eddig nem kaptad meg a kötvény akkor én javaslom, hogy menjetek be a céghez és kérdezetek utána, ne hogy valami gond legyen ebből.


Ha van bármi kérdésed az ilyen fajta biztosításokkal vagy bármi mással, akkor én szívesen válaszolok neked.

2012. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!