Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni az egyik...

Hogy tudom törölni az egyik profilképemet? (portrék album)

Figyelt kérdés
sehol sem találom meg azt a funkciót, mint ami a többi albumnál van :S

2012. jún. 24. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
töröld a regisztrációdat a facebookról.
2012. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnyitod a képet a régi képnézegetővel, a hozzászólásoktól jobbra találsz pár sor kék szöveget a kép szerkesztéséről. A legalsó a kép törlése.
2012. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem lehet a régivel megnyitni O.o
2012. jún. 25. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyisd meg rendesen, aztán nyomj egy F5-öt.
2012. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy sikerült-e, de nekem volt egy elég gáz profilképem és mindenáron le akartam szedni, mert új osztályom lesz.

Egyik barátnőm mondta, hogy hogy kell, de nem sikerült, aztán tegnap sikerült:

1)Bemész a profilképes albumodba, rámész a képre(hogy nagyban mutassa)

2)a böngésző tetején ott van a sáv, amiben a webcím van. A cym végére mész és kitörlöd azt, hogy theatre(vagy valami ilyesmi, de meg fogod találni)

3) a maradék webcímet kijelölöd és rámész,h ogy másolás(jobbgombbal, de szerintem nem vagy ennyire hülye)

4) megnmyitsz egy új böngészőablakot és oda bemásolod és entert nyomsz a címre

5) ha nem sikerül, akkor ezt a folyamatot megismétled sokaszor(de elég ismételgetni a 4)-es pontot)

szerintem elsőre vagy másodikra sikerülni fog. ekkor meglátod a képet a régi képnézegetőben és alatta ott lesz, hogy törlés.

sok szerencsét!

Ha nem megy, írj privit.

2012. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!