Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy micro SD kártyám,...

Van egy micro SD kártyám, amin aztjelzi h majdnem televan, de mikor beteszem a gépbe akkor azt irja h hibás, és formázni kell, viszont fontos adatok vannak rajta, van valami program eljárás vagy valami amivel megmenthetőek az adatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 20:51
 1/5 anonim válasza:

Get Data Back nevezetű progamot használd.

Az sem baj ha a Windows azt írja ki, hogy formázd. Ez jó jel mert akkor legalább felismeri, hogy valamit csatlakoztattál a Pc-hez.

Csatlakoztatás után a programmal ments le mindent az SD kártyáról, és véletlenszerúen ellenőrizd a fájlokat megnyitással. Ha működik akkor formázhatod az SD kártyát.

A Get Data Back elég nagy hatásfokkal dolgozik kb.80-90%, ha még nem lettek felülírva a fájlok a kártyán.

2012. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tomsek68 válasza:

Gondolom nagyobb sd-vel csatlakoztatod a gépbe.

Nem lehet hogy cserélni kéne?

Nekem is pont ugyan ez volt a baj.

Csak mire rájöttem, annyiszor próbáltam megnyitni hogy elromlott a micro sd.

2012. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi! :D

nem mert eddig felismerte csak egyszer kihuztam eject nélkül és mikor visszadugtam ez volt!

2012. jún. 25. 17:46
 4/5 A kérdező kommentje:
IceCube71 tudnál linkelni egy oldalt ahonnan letudom tölteni?
2012. jún. 25. 18:11
 5/5 anonim válasza:

[link]


Használható Fat és NTFS fájlrendszerhez is.

2012. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!