Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék híres? Nem...

Hogyan lehetnék híres? Nem akarok semmilyen vetélkedős baromságot, mert az hülyeségnek tartom! Mondjuk YouTube karrier. De azon belül mi?! Milyen videók? 14/F

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
értesz valamihez? pl tudsz énekelni?
2012. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

YouTube karrier :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ezt miért nem a Humorba írtad be? Legalább egy vicces beírás lenne ott.

2012. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Brüno c. film pont erről szól hogy a srác mindenáron híres akar lenni. De csak akkor nézd meg ha erős idegzetű vagy! Nem viccelek, durva.
2012. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tanulj sokat és fedezd fel a rák ellenszerét
2012. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 2xSü ***** válasza:

Miért akarsz híres lenni? Ezt a kérdést jól kell tudnod megválaszolni magadnak. Ha azt akarod, hogy nyomod maradjon a világban, hogy valami olyan dolgot alkoss, ami akár túl is él téged, akár csak úgy, hogy változást hoz mások életében, akkor nézd meg mi érdekel, mihez van tehetséged, és csináld.


Ha önző oka van, holmi érzelmi örömforrás keresése, akkor meg úgysem fog hosszútávon örömet okozni a „hírességed”, ha tudod, hogy nincs mögötte valós teljesítmény, tartalom, tehát ebben az esetben is célszerű megkeresni azt az utat, amiben valódi oka van annak, hogy mások hallgatnak rád, figyelnek rád, felnéznek rád.

2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Énekben nem tudom hogy jó vagyok e...bár ének órán azt mondja a tanár hogy jó hangom van.

Hát célom az hogy felnézenek rám meg hogy olyat alkossak mint pl Justin Bieber persze nem ugyan azt amit ő... valami más..

Nem tudom hogy kezdjek neki?!ha énkelés akkor hogyan milyen műfaj vagy mi?!

2012. jún. 26. 12:09
 7/10 A kérdező kommentje:

Énekben nem tudom hogy jó vagyok e...bár ének órán azt mondja a tanár hogy jó hangom van.

Hát célom az hogy felnézzenek rám meg hogy olyat alkossak mint pl Justin Bieber persze nem ugyan azt amit ő... valami más..

Nem tudom hogy kezdjek neki?!ha éneklés akkor hogyan milyen műfaj vagy mi?!

2012. jún. 26. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Helyesírásban nem vagy jó, így irodalmi karrierre bizton számíthatsz. ;-)
2012. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát irodalmi karriért biztos nem akarok :D

Nos valaki tudna adni tanács még?

Hogy az éneklés hogyan kezdjem el vagy valami más dolgot?!

2012. jún. 26. 12:59
 10/10 Myácska^^ válasza:
100%
szia^^,szerintem ha tényleg zenélni akarsz akkor tök mindegy hogy híres vagy vagy sem én is 14 éves vagyok zenélek,gitározok,de nem feltétlenül akarok híresség lenni,csak egy együttesben zenélni és élvezni a zenélést,ha zenélésből akarsz megélni és ilyen kamu "popp star" akarsz lenni szerintem kérdezd meg SP-t (Éder Krisztiánt) ő biztos tud segíteni habár nem szolom le biztos sokat tanult zenét...de neked már elég késő az éneklés tanulás kellett volna járnod ének tanárhoz szolfészsra ilyesmikre...és ha híres akarsz lenni akkor nagyon sokat kéne tudnod és nagyon sok idő kell ahhoz hogy eljuss oda hogy mondják ez igen...és nem tudom mért számít ennyire a hírnév csináld azt amit szeretnél az életbe ha észre vesznek ha nem azt csinálod amihez kedved van..neked az éneklés gondolom...de annyira utálom az ilyen embereket híresség akarok lenni >< ilyen kérdésekkel azért tenni is kell ám rendesen de szemtem nem számít a hírnév de ez az én véleményem ^^ csináld azt amit szeretnél,sokat gyakorolj és minnél hamarabb menj valami ének tanárhoz ha sikered lesz akkor gratulálok ha nem van ilyen na de sok sikert szia :):)
2012. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!