Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fesztiválra mennyi költőpénzze...

Fesztiválra mennyi költőpénzzel induljak?

Figyelt kérdés

bár még majdnem egy hónap, de most melózok, és nem tudom mennyit tegyek rá félre. nem voltam még fesztiválon, idén a Hegyaljára megyek 4 napra. azt hallottam , hogy kaját, piát a Sparból olcsón tudok venni, mert ott van nem messze. de kitalálni sem tudom, hogy mennyire jöhet ki egy nap:D elég jó étvágyam van, és a pia is csúszik, de úgy átlagban nem tudom, mire számítsak magamtól:D


Ti ha voltatok hasonló fesztiválokon, mennyire jött ki nektek egy nap?


2012. jún. 26. 14:35
 1/2 anonim válasza:
Igen az a jó ha kijársz kajálni és piálni mert nagyon drága minden. pár szendvcset becosmagolsz és még viszel egy vizet-két fizet és első napra megvagy. amugy ha belegondolsz ugyanolyanok az árak mint bármelyik másik spárban , de úgy kalkulálj hogy lehet bent is iszol még valamit. volton pl 700-800 volt a pálinka és 550 a sör. kajálni inkább nemis kajáltam bent, ugyhogy arról nemtudok mit mondani
2012. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ott pennny van nem spár :D
2013. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!