Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem csak a kérdező...

Miért nem csak a kérdező pontozhatja a kérdésére adott válaszokat?

Figyelt kérdés
Annyiszor le lettem pontozva, pedig a kérdező és sok válaszoló szerint is érdemben válaszoltam a feltett kérdésekre. Ha valaki, akkor a kérdező tudja igazán eldönteni, hogy az ő saját kérdésére hasznos-e az a válasz, amit adtam. Nem így van? Csak azért idegesít, mert ha valakinél én vagyok az első (egyetlen) válaszoló és meglátja, hogy 64%-ban adok hasznos válaszokat, akkor kételkedni fog abban, amit leírtam. Egy anonim oldalon is rosszul esik az embernek. Ti nem így látjátok? (Válaszoljatok bátran, én nem pontozok le senkit, számomra minden válasz hasznos, ellenkező vélemény is, főleg ha kifejti bővebben).

2012. jún. 27. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Részben igazad van, NAGY részben igen. Viszont abból a szempontból jó, hogy más is tud pontozni, hogyha a kérdező olyan kérdést tesz fel, ami a tudatlanságából fakad, tehát nem eldöntendő kérdés, akkor nem biztos, hogy jól tudja mérlegelni azt, amit olvas. És a Lovas topikban szoktam válaszolgatni, és például valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy "Hogyan lovagoljam a lovamat össze elengedetté?". A kérdező ugyebár nem tudja, hogy hogyan csinálja, és elhiheti olyan válaszolók szavát, akik baromságot írnak.

Na bocsi, ez most lehet kicsit zavaros lett, de remélem a lényeg leszűrhető. :)

2012. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, értem. Hát így igazad van, persze. Erre nem is gondoltam. Mondjuk eddig csak olyanokkal találkoztam, amikor a kérdező visszajelzése alapján hasznosak a válaszok, mégis 10-20 %-on vannak. Az bosszantó.
2012. jún. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!