Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jrock és népzene?

Jrock és népzene?

Figyelt kérdés
Már elég régóta játszom népi hangszeren,de több mint másfél éve hallgatok japán rockot.Azt mondják a kettő határozottan nem fér össze,és kicikiznek emiatt.

2012. jún. 27. 19:35
 1/4 anonim válasza:
Szerintem semmi gáz nincs benne. Meg aztán kinek mi köze van hozzá, hogy mit szeretsz? Ne hallgass rájuk, zenélj/hallgass azt amit akarsz. :D (én pl.: a legdurvább hörgős rockot szeretem mellette meg imádom a kpop-ot/jrock-ot sőőőt ha ez nem lenne elég szeretem a komolyzenét is. Szerinted érdekel, hogy ki mit gondol róla? :P)
2012. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm... csak... annyira furcsa hogy elmondom hogy népzenélek és utána meg elmondom milyen zenét szeretek.Erre olyan fejekkel néznek rám hogy... húúúú... de köszönöm :))
2012. júl. 6. 13:29
 3/4 Kawamura Manami válasza:

Hm, én 3 évig néptáncoltam és 2 évig zongoráztam. 8 évig népdalokat énekeltem és imáom a magyaros mintákat... Szerintrem nincs semmi baj a dologgal, amúgy én is Jrock-os vagyok... De én 4-5 éve űzöm. Én néha még megbolondítom Malice Mizerrel és Moi dix Moissal is. (nem tudom ismered-e őket, de ők a horrorisztikus kategóriából vannak.)

http://www.youtube.com/watch?v=SoCN9hfzoxA ( Moi dix Mois, Nocturnal Romance)


Szóval teljesen jó. :) És én is kaptam érte hideget-meleget....

2012. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs ebben semmi furcsa, ha neked az tetszik, akkor kész. Meg amúgy több zenei stílus simán megfér egymás mellett. (én is szeretem a jrockot) :D
2012. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!