Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Falun lakom de nem nagyon...

Falun lakom de nem nagyon szeretek úgy futni hogy látnak a szomszédok vagy amerre futok amikor elmentem olyan helyen futottam ahol kevés a ház föld úton is futottam akkor ezen hogy lehet változtatni? ,

Figyelt kérdés

úgy volt hogy megyünk edző terembe futópadon futni de hát falun lakom azért csak nem kéne


ti mit gondoltok vagy ti hogy vagytok vele??


2012. jún. 27. 20:11
 1/4 2xSü ***** válasza:
Menj ki olyan helyre, ahol nincsen senki. Falun gondolom ez nem akkora probléma. Addig meg sétálhatsz. Számomra az rejtély, hogy miért nem egyértelmű számodra ennek a kérdésnek a megválaszolása.
2012. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem,a kérdésed arra vonatkozik, hogyan érheted el önmagadnál, hogy ne zavarjon mások véleménye, kritikája, ítélete. Nekem az segített, hogy arra figyeltem, amit csináltam. Arra összpontosítottam, amit el akartam érni. Így egy idő után olyan érzésem volt, mint ha megszünt volna körülöttem a világ. Nem láttam, nem hallottam, csak én voltam és a futás.
2012. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

#2: Ebből az aspektusból valóban van értelme a kérdésnek. Bár a kérdés nem lett akkor túl jól megfogalmazva.


Kérdező: Ebben az esetben legyél büszke arra, amit csinálsz, ne félj megmutatni másoknak azt, hogy valami olyan dolgot csinálsz, ami csak az ő szemükben szokatlan. Amúgy meg nem érdemes túl sokat adni arra, hogy ők mit gondolnak rólad. Hiszen nem leszel tőle – mármint az ő véleményüktől – sem butább, sem csúnyább, sem szegényebb. Akkor meg az ő dolguk, hogy miről mit gondolnak. Bár szerintem a legtöbb emberben nem olyan vélemény születik, amitől féltened kellene magad. Viszont ha igen, ők is idővel meg fogják szokni, hogy mi a helyzet, és nem nagyon fognak veled foglalkozni.


Ha pl. csinos, fiatal lány vagy és a fiúk megnéznek, az meg ne zavarjon túlságosan. Idővel hozzá fogsz szokni.

2012. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alitea Guzman ***** válasza:
Fussál este akkor nem látnak a szomszédok. Esti futóknak ha nem hordanak tipikus futódresszt tanácsos személyi igazolványt maguknál tartani hátha igazoltatnak:)
2012. júl. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!