Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be a gimibe?

Hogyan illeszkedjek be a gimibe?

Figyelt kérdés
most szeptemberbe megyek a gimibe,de nem tudom hogy fogok be illeszkedni az általános iskolába is nehezen illeszkedtem be és ezért már előre nagyon félek. természetes gólya táborba megyek mert mindenki azt mondja hogy nagyon jó is meg ott kicsit könnyebb beilleszkedni,de akkor is félek. :/ Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 27. 20:31
 1/7 anonim válasza:
Én is ezen filózok :\, remélem majd elfogadnak :|
2012. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2xSü ***** válasza:
Persze hogy félsz tőle, mint ahogy a legtöbb ember félt anno. De gondolj bele, olyan emberekkel kell együtt lenned, akik hasonló cipőben járnak. Nyugodtan menj oda másokhoz, kérdezd meg őket alapvető dolgokról (honnan jöttek, melyik suliból, koleszosok-e, hogy hívják őket, mi a hobbijuk). De ha te nem is mész oda másokhoz, biztos lesz ember, aki téged szólít meg. Idővel ki fog alakulni minden, csak legyél nyitott és figyelj.
2012. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(: További ötleteket várok! :D (:
2012. jún. 28. 10:00
 4/7 anonim válasza:

Ugyan úgy vagyok, mint te, nekem is lesz ilyen tábor (verébtábor)lesz, és úgy állok a dologhoz, hogy senki sem fogja ismerni a másikat. Az 100%, hogy nem fogsz mindenkivel kijönni majd. De egy két barátod tuti lesz. Én is nehezen tudtam beilleszkedni az általános iskolás osztályomba. De ez van.

Meglátod, majd magától fog menni az ismerkedés, csak ne félj! :)

2012. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én azért is izgulok mert lesz 1 olyan osztálytársam aki még 4-be ment el tőlünk és legjobb barátok voltunk de pont mi előtt elment össze vesztünk és félek hogy most hogy fog hozzám állni és lesz 1 olyan osztály társam is akivel táncra jártam együtt és hát vele se voltam túl jóba mert én csendes típus vagyok ő meg eléggé nagyszájú...és szóval ezektől is félek kicsit :/
2012. jún. 29. 10:26
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok! én is most megyek gimibe... én se ismertem senkit mikor jelentkeztem .. és már a nyár elején óta szinte az egész osztályt ismerem... :D

Én úgy csináltam , hogy vannak ismerőseim az iskolában és tőlük kérdeztem hogy kik jönnek oda ahova én .. :D először nem mertem beszélni velük, mert azt gondoltam majd biztos nem fogadnak el ..:/ és nagyot tévedtem , mert nagyon aranyosak voltak.. :D

Ne izgulj el fogadnak majd .. :D az előttem szólóknak igazuk van , menj oda hozzájuk bátran , hiszen ők is szeretnének megismerni ..:D :D a beiratkozáson is találkozol az osztálytársaiddal( vagy ha már volt akkor találkoztál velük)... :D :D

2012. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 8 osztályos gimibe megyek idén és rendesen be is vagyok fosva az ottani helyzettől én is. Az nyugtasson meg hogyha senki nem ismer senkit lehet hogy ők is ugyanúgy vannak mint te és nekik is hatalmas megkönnyebbülés ha pl. téged megszereznek első barátnak. Nekem amikor felvételi előkészítőre jártam ott is 1 hét alatt mindenki ismert mindenkit a csoportból. Egyszóval Légy nyitott és nyugi
2015. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!