Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy anyajegyem ami engem...

Van egy anyajegyem ami engem nagyon zavar, nem akarom leműtetni de nem szeretném hogy ott legyen. Megtudom fogni és le is tudnám szedni! De ez mivel jár mi a következményei?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfertőződik...
2012. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Testvéremet éveken át zavarta, de nem bírta tovább így elment dokihoz. Kapott egy időpontot a dologra és lézerrel levágták neki pár másodperc alatt. Nem fájt, gyors volt, leragasztották és ennyi, mehetett haza. Szóval éveken át nyomasztotta és ekkor jött rá, h 5másodperc alatt meglehetett volna már régen oldani.

Ne szedd le! Sztem nagyon vérezne és újranőlne asszem ha csak leszeded.

Menj orvoshoz,(kérj beutalót a háziorvostól) ez nem égő előtte, mivel mindennap ezt csinálja és ez a dolga és hipp-hopp megoldódik a régi probléma.

2012. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom csak beállított a sebészetre, és megmondta az orvosnak, hogy szeretne megválni az anyajegyeitől. Le is kapta mind a hármat azonnal! Le ne szedd magadnak, mert abból nagy baj lehet!
2012. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg hol van ez az anyajegy, hogy ennyire zavar? Kezeden?
2012. jún. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arcomon tanálható.
2012. jún. 28. 17:12
 6/6 anonim válasza:

Nekem is szedtek le az arcomról normál, szikés módszerrel. Annak ellenére, hogy jó doki csinálta plasztikai öltéssel így is megmaradt a helye. Nem olyan csúnya de azért látszik Belese merek gondolni mi lett volna ha egy sztk-s alkoholistához megyek...

Btw, ha már minden áron te akarod leszedni akkor felejtsd el a házi "műtétet". Ha valamennyire tudsz angolul akkor google: Mole removal treatments vagy Mole removal remedies.

Illetve youtube: itt főleg krém reklámok lesznek majd de ha beírod, hogy: mole removal with apple cider vinegaer akkor lesz egy jó pár videó, meg napló. Sokan erre esküsznek. Még annyi, hogy ha ezekkel az otthonai csodaszerekkel kísérletezel akkor ne egyből az arcodon próbáld ki ha nem pl egy kisebb anyajegyen a testeden.

2012. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!