Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukámék előbb kimentek (lent)?

Anyukámék előbb kimentek (lent)?

Figyelt kérdés
Kimentek a bejárati ajtón,be is ültek az autóba,beindították,szerintetek elmentek itthonról? Mikor jönnek haza?
2012. jún. 28. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Történt már ilyen korábban is, hogy beindították az autó motorját és vagy elmentek vele vagy nem? Akkor mi volt a tapasztalatod? Mennyi időre mentek el? Miért járatták a motort? Diesel vagy benzines autótok van? Mikor volt utoljára műszakin? Anyukádék mennyire szeretik elhagyni a családi házat? Mennyire szeretnek autókban ülni, motorját járatva, és ennek az élvezetnek milyen a hasábos teltésgi foka egy kielégítettség-jószágkosár görbén?

Légy nyugodt, és nézz utána ezeknek a kérdéseknek a múltban. Ezek nélkül nem tudsz felelős választ adni jelen kérdésedre, ha pedig mindezekre megvan a válasz, még az is lehet, nem is annyira drasztikus a lépés, melyet szerinted meghoztak vagy meghozni véltek.

2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ megnyugodtam:D. Télen volt amikor hideg volt az autóba és beindította,hogy melegedjen. Visszajött a házba. Pár órára. Azért,mert hideg volt. Diesel .Azt nem tudom. Szeret/ünk itt lakni. Ezt a kérdést nem értem :D .

KÖSZI,HOGY MEGNYUGTATTÁL:)!

2012. jún. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!