Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú lány...

Szerintetek létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy ki milyen véleménnyel van erről.:)

2012. jún. 29. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak ahhoz melegnek kell lennie a fiúnak. Jó, talán túlzok, de ha egy fiú közeledik egy lányhoz, az általában nem azért van, mert barátkozni akar. Tehát ha egy fiú odamegy egy lányhoz, akkor ő nem új öribarit akar.
2012. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 wml90 ***** válasza:
haverság lehet, de barátság nem. nekem volt 1 bnőm, akivel minél többet voltam együtt, annál jobban beleszerettem. ő meg úgy gondolt rám mint a testvérére. :S és ez akkor derült ki, amikor meg akartam csókolni.. hát kössz. jól esett.. X"D
2012. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem van. Nekem is vannak már régóta fiú barátaim és úgy tekintünk egymásra, mint ha tesók lennénk. Sokkal jobban szeretek velük lenni, mint a barátnőimmel.. :)
2012. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aham...hát várom a további válaszokat is :)
2012. jún. 29. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik. Volt egy haverom, aki tényleg csak a haverom volt, nem jött be egyáltalán, sőt taszított. De elkezdtünk többet beszélgetni és sokkal jobban megkedveltem, és be is jön kicsit mostmár :S
2012. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem csak akkor létezik igazi fiú-lány barátság ha már kiskorotok óta ismeritek egymást...
2012. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 vargaB válasza:
persze, hogy van. a barátságban nem szab határt a nemek közti különbség. - b-sszus, ez olyan, mintha vmi lexikonból másoltam volna xD
2012. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van:D

Én a legjobb barátomat már 11 éve ismerem, ovis korom óta. Igaz, hogy elköltöztek, de ha idejön rokonokhoz hosszabb szünetekbe, akkor találkozunk. Nagyon jóba vagyunk:D kb. olyanok, mint a testvérek.

Bár előző találkozásnál volt, hogy kicsit furcsán nézett rám, de inkább nem vettem figyelembe.:) Hátha csak simán nézett engem, mert régen láttuk egymást utoljára.

15/L

2012. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es: Pont az a furcsa nézés, amit nem veszel figyelembe bizonyítja, hogy nincs fiú lány barátság. Csak neked könnyebb nem észrevenni.
2012. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!