Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha az egyik fél ronda akkor igen vagy ha meleg.
2011. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,nekem van egy fiú barátom aki 2 évvel idősebb nálam,soha nem volt köztünk semmi,és mindent jobban meg tudok vele beszélni,mint a legjobb barátnőmmel.

én 20 vagyok a srác pedig 22

2011. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
igen van:)! (tapasztalat)
2011. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Ezt én is szeretném megtudni végre, mert eddig valahogy mindig vagy én vagy a fiú többet érzett...
2011. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
van, tapasztalat itt is :)
2011. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Nem nem és nem!Szerintem ilyen nem létezik,abban az esetben amit az első hozzászoló mondott,jól mondta,mert én is így gondolom!Az egyik ezer százalék hogy érez valamit,csak nem mondja ki!Én magamból kiindulva mondom persze,mert én nekem egy nő vagy partnerként legyen barátom,de nem barát barátként!

A válszom hogy NINCS!

2011. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

gy nő vagy partnerként legyen barátom,de nem barát barátként!


"egy nő vagy partnerként legyen barátnőm"

így akartam írni bocsi

2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Létezik ,(általában a fiú) az egyik félnek bejön a másik fél,de létezik
2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Elvileg akkor működhet hogyha vagy mindkettőtök párkapcsolatban van, vagy mindkettőtöknek más tetszik, vagy egyik fél sem ad okot arra, hogy a másiknak esetleg csak megforduljon a fejében valami. Én éppen így vagyok. A fiú valószínűleg csak barátként néz rám. Sajnálom, mert még életemben nem találkoztam olyan emberrel akit ennyire tisztelni tudtam volna, és ennyire hasonlítottunk volna. Remélem el tudjuk mélyíteni a barátságot legjobb barátság szintjére(persze, hogy nem fogok kezdeményezni, nem rontom el a barátságot. Hátha 1-2 év múlva máshogy lesz minden. Addig pedig egymás mellett leszünk. Végülis egy párkapcsolatot még nem tudnék vele elképzelni. Még bennem is csak alakul valami. Mit tegyek folytsam el magamban is, vagy csak mások elől titkoljam, de magamnak ismerjem be?
2011. márc. 10. 21:16
 10/21 anonim válasza:
45%

Nincs. Az egyik fél mindig többet akar, és csak áldozatként vállalja fel, hogy "legyünk csak barátok, hátha egyszer adódik valami lehetőség".


Le merném fogadni, hogy azok akik azt írták van, nők. Szinte minden szép nőnek van egy ilyen kis "puppy"-ja, aki a "legjobb fiúbarát" szerepét vállalja magára, hátha egyszer összejön. De ez nem barátság.

2011. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!