Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszaka nem tom ki aludni...

Éjszaka nem tom ki aludni magam. Reggelenként felkelek és fáradtnak érzem magam és fáj a nyakam. Van erre valami megoldást erre?

Figyelt kérdés
kb fél tíz-tíz körül szoktam le feküdni.hiába fekszem le előbb nem tudok aludni.
2012. jún. 29. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Fáraszd ki magad napközben. Ha testileg le vagy amortizálva, akkor lehet, hogy szellemileg pörögsz. Pl. olvass vagy rajzolj elalvás előtt, nekem az mindig segít.

Az is lehet, hogy a párnád túl vastag/túl lapinyó :)

2012. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wml90 ***** válasza:
szerintem cseréld le az ágyad, ha meg kényelmes, akkor ne úgy feküdj bele, mint eddig, inkább dobd magad keresztbe. alvás előtt ne igyál se kólát, se kvt v energia italt, és a legfontosabb: NE gondterhelten feküdj le. ha ezek nem segítenek, orvoshoz kell fordulnod.
2012. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok! Értem ! köszi a segítséget!:)
2012. jún. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!