Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pókerezésről mi a véleményetek...

Pókerezésről mi a véleményetek? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Ki mennyit pókerezik ? Ki mennyit nyer ? Ki hol játszik ? Csak érdeklődés :)

2012. jún. 29. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Évek óta nem pókereztem már, de egyébként nagyon kedvelem, mindegy, hogy haverokkal való zsugázásról, vagy versenyszintű játékról van szó. A póker a kártyajátékok királya.
2012. jún. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Most kezdek visszatérni az asztalokhoz. Eddig 180 ezer forint volt a legtöbb, amit egyszerre nyertem, azt élő versenyen, online selejtezővel.
2012. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na, Gratula, hasonló cipőben járok én is jelenleg. Nekem élőben a legtöbb kb. 150 ropi volt, online meg ilyen 100-300 $ szokott lenni. Arra törekszek, hogy megélhetés szintre fejlesszem magam. Sok idő kimaradt , de most vissza tértem a pókerhez és elég jól megy. A visszatérést úgy értem, hogy 4 hónapja játszok megint aktívan. Azóta eléggé pozitívan, az egész Bankrollomat nagyjából, Freerollból sikerült összehoznom.
2012. jún. 30. 21:25
 4/11 anonim válasza:

20:51-es vagyok.


Ha nem muszáj, nem játszom freerollt, az elején nagyon idegesít a sok elmebeteg :) Persze, ha az első órát túléleed, akkor már póker az is...

2012. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyet érte, az elején valami borzasztó, kb egy majmot is oda ültethetnék. Mindenki, mindig, ALL in... Sajnos borzasztó úgy játszani. De ha ezeket túléled, kellemes, és kifizetődő. Mondjuk élőben jobb játszani, online frusztráló dolgok vannak.
2012. jún. 30. 21:51
 6/11 anonim válasza:
Csak azért frusztrál jobban, mert gyors, több kezet játszol meg. De én is jobban szeretek élőben :)
2012. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg élőben olyan hangulat van, ami utánozhatatlan.
2012. jún. 30. 23:57
 8/11 anonim válasza:
Ez is igaz.
2012. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy online is játszol gondolom. Sok helyen van van egy-kettő ami nagyon bejött?
2012. júl. 1. 01:25
 10/11 anonim válasza:
Sok helyen. De az Everestet szeretem a legjobban.
2012. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!