Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudja ezeket? Ki a legnagyo...

Ki tudja ezeket? Ki a legnagyobb gyakorikerdesek ismerő?

Figyelt kérdés

Mikor alakult?

ki alakította?

Miért alakult/alakitottàk?

én se tudom ezeket de ha még valaki tud informàciókat azt is leirhatnàtok:D



2012. jún. 29. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

^^elsőnek köszi

szerintem most a legnépszerűbb a családi kapcsolatok-fogyókúra-és persze hogy a szerelemszex kategóriák:)

2012. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi:D
2012. jún. 29. 23:59
 4/7 anonim válasza:

Én azt nem értem,hogy már vagy 1000szer feltettem 1 kurv@ kérdést de ezek állandóan kitörlik...Pedig csak édeklődöm 1 lány felől,hogy hogyan találhatnám meg,Győrben.

Egyszerűen nem értem és felidegesít, teljesen ki vagyok már sehogy sem találok rá,már próbáltam mindent,de időm nincs oda utazni :( Kértem a győrieket,hogy hátha,de fél perc és törlik...fogalmam sincs,hogyan fogalmazzam át már a kérdést.... :D áá

2012. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"...de időm nincs oda utazni :(..."


Ha Győrbe is utaznál, mennyi az esély, hogy látnád? Vagy bizonyos helyen dolgozik?

2012. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akárhogy fogalmazod át, az nem kérdés, így nem való az oldalra, mert apróhirdetésnek számít (valaki keres valamit/valakit).
2012. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen dolgozik 1 bizonyos helyen. Ha ott dolgozik még egyáltalán...januárban ott volt még. És akkor volt ott 1 éve már,de állítólag nem győri.. Szóval valahogyan,valahol megpróbálok rá keresni.
2012. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!