Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nővérem féltékeny rám, és a...

A nővérem féltékeny rám, és a riválisának tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem 5 évvel idősebb nálam, vékony, fehér, alacsony, nincs nagyon melle, én meg ennek pont az ellentéte vagyok.Állandóan próbál mindenki előtt beégetni, cikiz az alakom miatt mert husi vagyok (szerintem nem kövér) és stb. Mit tehetnék?

2012. jún. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Áh, ismerős, csak nekem barátommal. Ezt a versengést úgy nyomhatod el, ha beoltás után rögtön reagálsz és visszamondasz valamit. Ha minden cinkjére lesz válaszod, látja, h ez így nem megy és abba hagyja idővel, ebben biztos vagyok. :)

A másik pedig a megbeszélés, de szerintem az első jobb. :D

2012. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt veled, amikor éppen éget.
2012. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vissza szoktam szólni, de akkor anyám rám szól hogy miért kötözködök ő meg röhög a háttérben, és hiába kérdezem meg hogy miért csinálja ezt, hisz "ő nem csinált semmit"
2012. júl. 4. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez van...Teljesen.Csak a tesóm és én köztem csak 2 év van. Én is kicsit husisabb vagyok,nagyobb mellű és magasabb...Ő meg vékony,alacsony,elég deszka...Nálunk bármit mondok azt már egyből úgy veszik,hogy kötekedek.De ha Ő kötekedik akkor is én vagyok a szemét,mert biztos csináltam valamit ha Ő ilyen...ő meg csak röhög vagy elvonul ..Én meg csak tűröm,mert nem vagyok veszekedős igazság szerint és nem szeretek visszaszólni...Bár lehet,hogy az első válaszoló tanácsát kipróbálom :P
2012. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!