Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan olvassak folyamatosan...

Hercegnő77 kérdése:

Hogyan olvassak folyamatosan mert nem megy anyira az olvasás?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 12:13
 1/6 chrishu ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen könyvek érdekelnek? Diszlexiás vagy?
2012. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen dixlexiás vagyok 15 éves hát nekem mindegy milyen könyv csak gorsabban akarok olvasni azért egy picit tudok de nem nagyon
2012. júl. 2. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a gyakorlás és a gyakorlás. Aztán elérsz majd egy plafonig, és nagyjából az a sebességed marad meg öregségedig. Vannak gyorsolvasó technikák, de azt hiszem, neked azt még sokkal nehezebb lenne elsajátítani.
2012. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

Hogy lenne már mindegy, hogy milyen könyv?

Amit utálsz olvasni, az sosem fog annyira menni mint az, amit szeretsz.


Válassz valami jót és azt olvasgasd. Ha ráérzel, akkor egyáltalán nem fogod feladatnak tekinteni az egészet, hanem szórakozásnak.


Mi érdekel? Hobbid van?

Olvashatsz pl Harry Pottert (komolyan, egész olvasmányos és jó könyv, hiába a nagy hype körülötte).

2012. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chrishu ***** válasza:
én is diszlexiás vagyok. Először olvass könnyű szövegű novellákat, utána ne magyar szinkronos filmeket magyar felirattal néz és utána jöhetnek a vastag könyvek
2012. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!