Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így mehetek a strandra? Mit...

Így mehetek a strandra? Mit csináljak ha a strandon hirtelen megjön? Sok lesz? Ne menjek?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk a strandra,és elvileg most kéne megjönnie.. Azonban mindig szokott késni (általában.) Már egy kicsit mintha fájdogálna a hasam,de még nem látok semmit.
2012. júl. 2. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ki jön meg?
2012. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha fájdogál a hasad akkor valószínűleg 1-2 napon belűl megjön ,tapasztalatból mondom.De más mondon jelzi a havid hogy meg fog jönni akkor nem tudom
2012. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal törlőkendőt, fertőtlenítő kéztisztítót stb. és amikor mész a mosdóba, legyen nálad tampon. Ez nem a világ vége, ettől még simán lehet strandra menni.
2012. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
Ha meg is jön, nem fog mindjárt ömleni. Először csak egészen kicsit szivárog, órák múltán kezdi rá jobban. Úgyhogy van elég időd arra, hogy cselekedj. Legyen nálad felszerelés, ami ilyenkor kell, és kész. Nem kell emiatt lemondanod a strandról. Bár én mensi idején biztos nem mennék be a vízbe. Tampon ide, vagy oda.
2012. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott olyan sejtelmesen,baljósan görcsikélni az alhasam,eleinte nem is veszi az ember figyelembe,csak akkor már,amikor elemi erővel rántja össze a pokoli gyomorgörcs és a kegyetlen szülési fájdalmak kíséretében legalább annyi időre próbálja egyenesbe rúgni magát,amíg nem jut illemhelyre.Mert ugye nagy nyilvánosság előtt nem lehet sírva,üvöltve,a fájdalomtól teljesen artikulátlanul örjöngeni az embernek fájdalmában.De az ilyen esetek legalább megmutatják,hogy milyen jó dolog az ürítés.És elgondolkodtatják,hogy a híg anyagot vajon miért nem tűri meg a szervezet hosszabb ideig és miért noszogatja kifelé iszonyatos kínt okozva a gazdatestnek,miközben a kemény bélsár akár hetekig is visszatartható.(bélcsavarodás más téma)
2012. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben. biztos ami biztos- tennék tampont ( nemcsak a táskámba).
2012. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Csak egy a baj,még nem használhatok tampont. :S
2012. júl. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!