Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan módszert keresek ahogy...

Olyan módszert keresek ahogy olcsón le lehet hangszigetelni egy szobát van ötletetek?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy próbateremről lenne szó úgyhogy valami erőteljes hangszigetelésre gondoltam. (és nagyon olcsón 15-20ezernél nem tudok többet ráfordítani.)

2012. júl. 2. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen nagy... Ugye alapból hungarocell, vagy kőzetgyapot. De akár lehetne kartonpapírból is, ha elég vastagon (5-10 cm) rakod és nem nedves a helyiség, ezt beszerezheted a boltokból ingyen is, meg az emberek kidobálják. És ezt felragasztod, egyik réteget a másik után.
2012. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tojástartó szuper!Csak hirtelen nehéz beszerezni olyan sokat :D
2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kartonpapírra én is gondoltam, de az mennyire szigetel erősen? Mert egy próbateremben azért van hang rendesen és a szomszédot csak egy fal választja el. A tojástartó pedig csak az akkusztikát javítja és nem hangszigetel... azért köszi :)
2012. júl. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!