Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud egy jó puskázási...

Valaki tud egy jó puskázási modszert?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 20:47
 1/4 anonim válasza:
a telefon tökéletes, rengeteg anyagot beleírhatsz, kis helyen is elfér, és ha nem vagy béna a tanár észre sem veszi hogy használod. berakod a tolltartód mögé és voilá
2012. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levágod a papír szélét, de ne túl vastagra, meghajtogatod, úgy hogy lehessen lapozgatni, mint egy kis minifüzetecske és könnyen tudod a tenyeredben lapozgatni, én mmindig így szoktam, még sosem buktam le
2012. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
van olyan módszer is, hogy egy papírlapra leíród a dolgokat, azokra teszel cellukszragasztót, célszerű jobról balra fentről lefelé haladva igy leragasztani a lapot úgy hogy befedje a lapot, majd pedig vizbe teszed az egészet, a papír elkezd oszlani, a cellukszon pedig ráragad vagy pontosan nem tudom a mechanizmust de ha a papírmaradváányokat leszeded a cellukszról akkor a cellukszon rajta lesz a szöveg- kicsit krülményes de viszont nagyon feltünésmentes bárhová teheted, felragaszthatod stb...
2012. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én "érintőképernyős" órával szoktam puskázni nagyon jÓ:D:D Megjelenití a szöveges fájlokat is (ebbok) még szóbeli érettségin is használni tudom, mivel automatikusan megy a szöveg, így tehát nem kell nyomkodnom csak felolvasom.
2012. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!