Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérjek tőle bocsánatot?

Kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel összevesztem mert kibeszéltük(Mind a ketten)az egyik barátnőnket.Én ezt elmondtam a barátnőnknek,aki már eleve nem bírta a másik barátnőmet.Ő meg elég szépen leosztotta Facebookon.Most megbízhatatlannak tart meg kavarónak.Szerintem igaza is van.Csalódtam magamban mert nem vagyok ilyen.A másik barátnőmnek meg azért mondtam el mert megkérdezte hogy mondott-e valamit,őszintén.Végül azt is elmondtam hogy én is kibeszéltem.Szeretnék tőle bocsánatot kérni,de félek hogy nem fog megbocsátani,mert már nem először veszünk össze.Elég makacs lány.Nagyon sajnálom hogy elmondtam.Pont aznap szerettem volna megmondani neki hogy ne nagyon barátkozzon mostanság vele mert nem igazán kedveli(másik barátnő akit kibeszéltünk),de ő ott aludt nálunk.Mint mondtam elég makacs lány,és félek attól hogy ha bocsánatot kérek nem fog megbocsájtani.Hogy kérhetnék tőle bocsánatot?

2012. júl. 2. 21:35
 1/6 anonim válasza:
A bnőidet adnál nevet??nem muszáj az igazit csak így semmit nm értek belőle !!!:D:D:D:D:D:D
2012. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kicsit belekavarodtam de a lényeg megvan.Azt hiszem.:D Szerintem mindenféleképpen kérj tőle bocsánatot. Lehet hogy eleinte nem bocsát meg de ha meg nem teszed meg végképp nem fog. Azt meg hogy hogyan csináld nem hiszem hogy nekünk kéne leírni... Mondd el neki őszintén, hogy bánt már hogy ezt tetted és többé nem fordul elő.:) Sok sikert.
2012. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akivel összevesztem úgy hívják Zsuzsi a másikat mev Virginia.amugy rendben meg fogadom a tanácsokat.:)
2012. júl. 2. 22:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem tőle,de ahogy gondoltam nem nagyon érdekelte.Úgymond kb.lesz@rta.:/
2012. júl. 3. 10:32
 5/6 anonim válasza:
Idővel csak megbocsát.:)
2012. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem. :)
2012. júl. 3. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!